Zapraszamy!

.
Aktualności
2021.02.16 Rekrutacja 2021/2022

Z myślą o tych, którzy chcieliby dowiedzieć się o nas więcej, szczególnie o rekrutacji( zasadach, ważnych terminach) oddajemy przygotowaną specjalnie na tę okazję stronę mini przewodnik. Dodatkowo 29 kwietnia ( czwartek) w godzinach 10:00-13:00 zaplanowaliśmy Dzień Otwarty na "wiewiórek” na świeżym powietrzu dla kandydatów i rodziców. Będzie to doskonała okazja, aby przyjrzeć się naszej szkole z bliska, zobaczyć nie tylko budynek, ale poczuć atmosferę, która jest tutaj wyjątkowa. Nasi uczniowie i nauczyciele chętnie odpowiedzą na nurtujące pytania oraz rozwieją wątpliwości związane z wyborem szkoły. Podczas Dnia Otwartego można złożyć podanie o przyjęcie do Liceum
 
 

Zapraszamy na dzień otwarty Podkowiańskie Liceum nr 60 Wychodząc naprzeciw chcemy spotkanie zorganizować na świeżym powietrzu w ogrodzie przed Liceum. Podczas dnia otwartego, przed szkołą rozstawiony będzie namiot w którym można pobrać i złożyć podanie do Liceum. Przewidujemy też spotkanie ONLINE z młodzież i niektórymi nauczycielami. PRZYPOMINAMY ŻE NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJĄ WSZYSTKIE RESTRYKCJE EPIDEMINCZNE. Z uwagi na ten fakt, aby wziąć w udział w dniu otwartym, prosimy o zapisanie się poprzez poniższy formularz( podając imię i nazwisko oraz preferowaną godzinę):

 

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do obejrzenia Dnia Otwartego online z 19 lutego (piątek) 2021 Jest to godziny webinar live fb, na którym przedstawimy ofertę edukacyjną, harmonogram rekrutacji oraz odpowiadamy na pytania dotyczące tegorocznej rekrutacji .

 
 

Z myślą o tych, którzy chcieliby dowiedzieć się o nas więcej, szczególnie o rekrutacji( zasadach, ważnych terminach) oddajemy przygotowaną specjalnie na tę okazję stronę mini przewodnik.