Warsztaty Motion Graphics- animacja w praktyce

Umowa patronacka Wydział Geografii

Druga edycja innowacyjnego projektu edukacyjnego

Zapraszamy!

.
Aktualności
2020.05.18 Goście "wiewiór" online

Dzisiaj w Podkowiańskim Liceum na wiewiórek "wirtualnie" bardzo dynamicznie i ciekawie. Zaczynamy nowy tydzień mocnym akcentem. Najpierw uczniów klasy I a odwiedził Pan Artur Tusiński, Burmistrz Miasta Ogrodu Podkowa Leśna Rozmawialiśmy o samorządzie o zadaniach własnych i zleconych gminy oraz o roli Burmistrza w naszej gminie. Następnym gościem w klasie II na rozszerzeniu wiedzy o społeczeństwie był Pan Włodzimierz Sarna prawnik który w rewelacyjny sposób omówił pracę adwokata. Rozmawialiśmy o pomocy prawnej o pozwach, ale i o Fundacji Polska Akcja Humanitarna (PAH) której fundatorem jest Pan mecenas Sarna. Serdecznie dziękujemy naszym gościom za skorzystanie z zaproszenia, nagrania ze spotkań umieścimy na naszym kanale YouTube.

Zamieszczamy również kolejny cykl wykładów online Pana Przemysława Głowackiego. Tym razem postimpresjonizm. Pierwsza z czterech części. 

 

Właśnie dzisiaj zakończono prace techniczne i oficjalnie po formalnym odbiorze)zostaliśmy włączeni do Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE). Co oznacza to dla Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące nr 60 ? Oprócz łącza światłowodowego i dostępu do ultraszybkiego internetu 300 Mb/s, po powrocie do szkoły nasi uczniowie i nauczyciele będą korzystać z cyfrowych bezpiecznych narzędzi w ramach sieci OSE..


                    POBIERZ:

                  
                      SZKOŁA

    ABC zajęc online w PLO60
                 instrukcje


              Logowanie

 
                   Catering
_________________________ 


            Edycja 2014-2017


            Edycja 2018-2021

 


 

 WSPÓŁPRACUJEMY:

 

               Liceum Staszów